Print Cycero

Producent opakowań

O NAS

 

Producent opakowań kartonowych Drukarnia Print Cycero to firma rodzinna z długoletnim doświadczeniem w produkcji najwyższej jakości pudełek z kartonu i tektury litej.

Jesteśmy firmą działającą w branży drukarskiej od ponad 30 lat. W naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej jakości pudełka i opakowania kartonowe. Naszą domeną są opakowania i pudełka kartonowe i dla branż spożywczej, przemysłowej i obuwniczej.

Zaawansowany technologicznie park maszynowy pozwala nam sprostać oczekiwaniom klientów pod względem jakości produkowanych pudełek i opakowań, czasu realizacji i obsługi zamówień.

Wdrożony system zarządzania jakością wg normy ISO serii 9001:2015 zapewnia stałą kontrolę nad produkowanymi pudełkami i opakowaniami kartonowymi i z tektury litej.

Dzięki powyższej kontroli jakości klient ma zawsze pewność zachowania najwyższych standardów i powtarzalności tych standardów podczas każdorazowej produkcji pudełek i opakowań.

Przy produkcji pudełek i opakowań, producent opakowań Drukarnia Print Cycero zawsze stawia na najwyższą jakość wyrobu przy zachowaniu konkurencyjnych cen oraz terminowości dostaw.

 

Dodatkowym atutem charakteryzującym nas – Drukarnię Print Cycero – jako proekologicznego producenta opakowań kartonowych i pudełek z tektury litej jest fakt iż znaczną cześć energii elektrycznej użytej do produkcji pudełek i opakowań pozyskujemy z własnej elektrowni fotowoltaicznej. Panele o łącznej powierzchni 1200 metrów kwadratowych zapewniają nam 200kW mocy.

Jesteśmy producentem opakowań przykładającym dużą wagę do estetyki produkowanych przez nas pudełek. Oferujemy szeroki wachlarz uszlachetniania gotowego wyrobu, nie ważne czy jest to pudełko tekturowe czy opakowanie kartonowe. W wachlarzu uszlachetniania druku między innymi mamy złocenie, laminacja foliami matowymi, błyszczącymi lub soft touch, termodruk, podtłoczenia lakierowanie miejscowe i inne.

Zapewniamy najwyższy standard usług oraz atrakcyjne ceny w zakresie produkcji opakowań kartonowych i tekturowych. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu. Jesteśmy proekologicznym producentem opakowań i pudełek dbającym o przyszłość następnych pokoleń. Zapraszamy do współpracy.

O naszej drukarni

Drukarnia „Print Cycero” – producent opakowań, powstała w 1986 roku jako firma rodzinna. Za swój główny cel od początku stawiamy na najwyższą jakość naszych wyrobów. Specjalizujemy się w opakowaniach. Wysoko przetworzonych pudełkach kartonowych uszlachetnianych hot-stampingiem, laminacją, lakierami UV czy hybrydowymi. Nasza specjalizacja to również kartoniki blistrowe i etykiety. Wykonujemy również opakowania kaszerowane z tekturą falistą. Wśród naszych klientów, są renomowane koncerny krajowe i zagraniczne. Odbiorcy cenią nas za doświadczenie, wysoką jakość wykonania wyrobów oraz miłą i fachową obsługę.

Po blisko 30 latach ciągłych inwestycji, pracujemy w nowoczesnej hali o powierzchni 5000m2. Dysponujemy zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym. Dzięki temu mamy możliwość realizacji najbardziej skomplikowanych zleceń. Jako jedna z bardzo nielicznych drukarni posiadamy wielokolorową maszynę drukującą firmy Heidelberg z pracującą w najnowocześniejszej istniejącej na świecie technologii druku UV-LED. Technologia ta pozwala drukować na wszelkich podłożach, w tym niewsiąkliwych, metalizowanych oraz tworzywach sztucznych. Mamy możliwość nakładania w jednym przelocie kombinacji lakierów UV oraz Drip-Off.

Posiadamy jako jedna z niewielu firm poligraficznych w Europie pełnoformatową, wielokolorową maszynę Heidelberg z dwoma wieżami lakierującymi i lakierem UV w linii.

Zuzanna Kula

Dyrektor Handlowy / Wspólnik

Dobre praktyki

 W 2007 wdrożyliśmy system informatyczny wspomagający zarządzanie drukarnią współfinansowany ze środków Unii Europejskiej. Projekt został zrealizowany w ramach SPO WKP 2.1. Nazwa projektu: „Wdrożenie zintegrowanego komputerowego systemu wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem poligraficznym”. Sektorowy Program Operacyjny Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw.

Atutem naszej drukarni Print Cycero jest również bogato wyposażona przygotowalnia do druku. Zaplecze sprzętowe uzupełnia solidna i miła obsługa doświadczonych operatorów składu. W trosce o najwyższą jakość oferowanych przez nasze DTP usług rozwijamy nasz park maszynowy. Nieustannie oferujemy nowe rozwiązania technologiczne. Posiadamy laserową naświetlarkę matryc (CTP) oraz certyfikowany system proofingu cyfrowego. Jest on realizowany na najnowocześniejszym urządzeniu firmy EPSON.

Polityka jakości

Zapewniamy naszym Klientom właściwą, systemowo administrowaną realizację wszystkich procesów biznesowych mających wpływ na jakość świadczonych usług zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością wg normy ISO serii 9001:2015 gwarantującą monitorowanie wszystkich procesów pod względem skuteczności i efektywności, doskonalenie oraz przystosowywanie do ciągle zmieniających się warunków rynkowych i technologicznych oraz do zmieniających się wymagań Klienta.

Działania podnoszące tę wartość podejmowane są w celu zaspokojenia wzrastających i ściśle określonych oczekiwań klientów działających na rynku krajowym i międzynarodowym.

Wyjątkowej wagi w naszej działalności nabierają:
– poznanie, analiza i zaspokajanie potrzeb i oczekiwań Klientów,
– dążenie do uzyskania zgodności dostarczanego wyrobu zgodnego ze sztuką drukarską, wymaganiami Klienta oraz wymaganiami wynikającymi z przepisów prawa,
– nieustannie podnoszenie jakości dostarczanych usług,
– realizowanie skutecznej i efektywnej polityki rozwoju firmy w płaszczyźnie organizacyjnej, technologicznej i technicznej w tym również nowoczesnych maszyn poligraficznych,
– dobór kwalifikowanych i wypróbowanych partnerów, kooperantów, dostawców surowców oraz materiałów,
– ustanowienie planów, przeglądu celów, zadań jakościowych oraz ich realizacja,
– nieustanne doskonalenie potencjału ludzkiego.

Deklarujemy wspólne tworzenie i realizację polityki jakości poprzez świadome uczestnictwo załogi Drukarni w świadczeniu usług oraz nieustanne doskonalenie tego procesu.

Powyższe cele realizujemy przez zaangażowanie kierownictwa oraz pracowników firmy w utrzymanie i doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015.

Z naszych referencji

Niniejszym listem referencyjnym firma Krakowskie Zakłady Zielarskie Herbapol w Krakowie SA pragnie poświadczyć wysoki profesjonalizm pracowników oraz dobrą jakość wytwarzanych opakowań przez Drukarnię Print Cycero.
mgr inż. Alina Lekstan

Prezes Zarządu, Krakowskie Zakłady Zielarskie Herbapol w Krakowie SA

Z pełną odpowiedzialnością DRUKARNIA PRINT CYCERO Sp. z o.o. jest firmą godną polecenia. Nasza 12-to letnia współpraca w dziedzinie kartoników i palet do zgrzewania blistrowego oraz pudełek pakowych jest bardzo owocna i rozwojowa.
Krzysztof Sapeta

Dyrektor Zakładu, Przedsiębiorstwo Chemistik S.J.

Współpraca z Drukarnia Print Cycero Sp.z o.o. Sp.k. ul.Wojska Polskiego 6; 42-100 Kłobuck jest bardzo dobra. Realizacja zamówień i dostawy zawsze na czas. Kompetencja pracowników i jakość wykonywanych zleceń na wysokim poziomie.
Aleksandra Nawrocka

Bakalland S.A, Wyszukane przyjemności, Warszawa

Zaczynajmy!

Jeżeli potrzebujecie Państwo wysokiej jakości opakowań zapraszamy do współpracy z nami.