Print Cycero

Materiały reklamowe

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z szeroką gamą materiałów reklamowych drukowanych przez naszą drukarnię. Wykonujemy je w najwyższej dbałości o estetykę i jakość.

KATALOGI I FOLDERY REKLAMOWE

Zdajemy sobie sprawę jak ważną wizytówką firmy są materiały reklamowe. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonane przez nas produkty pomagały w budowaniu pozytywnego wizerunku naszego Klienta. Na Państwa życzenie katalogi i foldery możemy wzbogacić o eleganckie lakierowanie UV, foliowanie czy też termodruk. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i pomożemy Państwu w doborze odpowiedniej techniki, surowca czy sposobu oprawy.

KALENDARZE

Oferujemy wykonanie kalendarzy ściennych jedno i wieloplanszowych, trójdzielnych, kieszonkowych, stojących oraz planerów. Doskonała jakość druku oraz szerokie możliwości uszlachetniania powierzchni za pomocą np. lakierowania UV czy termodruku sprawią, iż przez cały rok będą doskonałym nośnikiem reklamowym, a także ładną ozdobą biur i pomieszczeń firmowych czy prywatnych.

BROSZURY

Innowacyjne połączenie termodruku, lakierowania oraz tłoczenia, pozwala nam stworzyć dla Państwa unikatowe broszury. Broszury to doskonały nośnik informacji o produkcie i usługach. Nasze broszury przykuwają uwagę Klienta dzięki zastosowanym kreatywnym rozwiązaniom oraz jakości wykonania.

TECZKI REKLAMOWE

Praktyczna i bardzo powszechna forma reklamy, szczególnie podczas bezpośredniej prezentacji produktu. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy bazę standardowych wykrojów, ale wykonujemy także indywidualne projekty na życzenie Klienta. Produkty te charakteryzuje bogata szata graficzna, szerokie możliwości uszlachetniania powierzchni za pomocą termodruku, lakierowania UV całościowego lub miejscowego oraz foliowania i przetłaczania.

MINIKATALOGI

Minikatalog to prosta, poręczna i tania forma reklamy. Dołączany do produktu nie wymaga angażowania dodatkowych środków finansowych na prezentacje Państwa oferty na innych nośnikach. Może zawierać dowolny tekst zgodny z Państwa potrzebami: informacje o produkcie, portfolio, życzenia okolicznościowe bądź inne teksty. Największą zaletą minikatalogów jest ich ekonomiczność. Kartki minikatalogów są klejone grzbietowo, a nie szyte drutem. Zapewniamy bogatą szatę graficzną i najwyższą jakość wykonania.

ULOTKI

Proponujemy Państwu bardzo szeroka ofertę różnego rodzaju ulotek reklamowych drukowanych w różnych formatach i wariantach wykonania. Drukowane zarówno jedno- jak i dwustronnie, w formie pojedynczej niezłożonej kartki jak i falcowane na różne sposoby. Ulotka jest najtańszą formą drukowanej reklamy a jednocześnie jest najłatwiejsza w dystrybucji, zapraszamy do zamówień

INNE MATERIAŁY REKLAMOWE

Jesteśmy w stanie zrealizować każde nietypowe zlecenie na druk materiałów reklamowych. Mogą to być np. standy, woblery itp. Ich formę graficzną wyznacza jedynie nasza i Państwa wyobraźnia.

Z naszych referencji

Niniejszym listem referencyjnym firma Krakowskie Zakłady Zielarskie Herbapol w Krakowie SA pragnie poświadczyć wysoki profesjonalizm pracowników oraz dobrą jakość wytwarzanych opakowań przez Drukarnię Print Cycero.

mgr inż. Alina Lekstan

Prezes Zarządu, Krakowskie Zakłady Zielarskie Herbapol w Krakowie SA

Z pełną odpowiedzialnością DRUKARNIA PRINT CYCERO Sp. z o.o. jest firmą godną polecenia. Nasza 12-to letnia współpraca w dziedzinie kartoników i palet do zgrzewania blistrowego oraz pudełek pakowych jest bardzo owocna i rozwojowa.

Krzysztof Sapeta

Dyrektor Zakładu, Przedsiębiorstwo Chemistik S.J.

Współpraca z Drukarnia Print Cycero Sp.z o.o. Sp.k. ul.Wojska Polskiego 6; 42-100 Kłobuck jest bardzo dobra. Realizacja zamówień i dostawy zawsze na czas. Kompetencja pracowników i jakość wykonywanych zleceń na wysokim poziomie.

Aleksandra Nawrocka

Bakalland S.A, Wyszukane przyjemności, Warszawa

Zaczynajmy!

Jeżeli potrzebujecie Państwo wysokiej jakości opakowań zapraszamy do współpracy z nami.