Print Cycero

Nasza Oferta

Od 1986 roku świadczymy dla Państwa najwyższej jakości usługi w zakresie druku i produkcji opakowań. Od początku działalności stawiamy na rzetelność, jakość i terminowość wykonywanych zleceń.

Opakowania kartonowe

Opakowania kartonowe z tektury litej

Produkujemy opakowania dla branż: spożywczej, chemicznej, obuwniczej przemysłowej czy zabawkarskiej. Pudełka kartonowe wykonywane są z różnych typów kartonów litych o parametrach dokładnie dobranych do specyfiki wyrobu. Oferujemy również realizację na papierze certyfikowanym FSC® zgodnie z wymaganiami Łańcucha Kontroli Pochodzenia Produktu. Szata graficzna może być wzbogacona uszlachetnieniami takimi jak:

– lakiery (dyspersyjne, UV czy hybrydowe),
– podtłoczenia wybranych fragmentów druku,
– termodruk (złocenie),
– laminacja folią mat, błysk lub soft touch.

Opakowania kartonowe PREMIUM

Oferujemy Państwu wykonanie ekskluzywnych opakowań w nowoczesnej technologii LED UV.
Dodatkowo pudełka mogą zostać uszlachetnione za pomocą hot-stampingu, laminowania różnego rodzaju foliami, a także unikatowymi efektami osiąganymi za pomocą kombinacji lakierów drip off. Są to idealne opakowania na produkty premium, takie jak np. ekskluzywne alkohole.

 

Opakowania tekturowe – Opakowania z tektury falistej kaszerowanej.

Opakowania kaszerowane należą do elity opakowań. Charakteryzują się dużą wytrzymałością i trwałością, doskonale zabezpieczając wyroby np. podczas transportu i magazynowania przy zachowaniu pełni walorów estetycznych druku offsetowego. Cechą odróżniającą opakowania kaszerowane, pudełka kaszerowane jest możliwość zastosowania oklein ozdobnych, łączonych z wysokiej jakości tekturą falistą. Zastosowane surowce pozwalają uzyskać niepowtarzalny charakter wyrobów, nadając im znamiona ekskluzywności. Istnieje możliwość uszlachetnienia powierzchni pudełek poprzez:
– lakierowanie miejscowe bądź całej powierzchni lakierem dyspersyjnym bądź UV,
– podtłoczenia wybranych fragmentów,
– zastosowane termodruku (złocenia),
– laminacja folią mat, błysk lub soft touch.

Każde wykonane przez nas opakowanie, pudełko kartonowe czy tekturowe, jest dostosowane do oczekiwań Klienta. Nasi graficy oraz technolodzy oferują Państwu profesjonalną pomoc zarówno w kreacji szaty graficznej jak i rozwiązaniach konstrukcyjnych. Posiadamy 30 lat doświadczenia w druku.

Blistry

Jesteśmy jednym z wiodących producentów blisterkart w kraju. Lata doświadczeń pozwoliły nam na wypracowanie unikalnych rozwiązań w dziedzinie doboru lakierów termozgrzewalnych, termoodpornych i podkładowych.

Stosowane przez nas kombinacje tych lakierów stwarzają doskonałe parametry zgrzewalności naszych podkładek. Nasi klienci oszczędzają czas, energię i co za tym idzie – pieniądze.
Wszystkie wykonane przez nas kartoniki pod blistry przechodzą szereg prób i testów na posiadanej przez nas stacji zgrzewającej renomowanej firmy Illig.

Realizację blisterkart wykonujemy również na papierze certyfikowanym FSC® zgodnie z wymaganiami Łańcucha Kontroli Pochodzenia Produktu. Naszej jakości zaufali najwięksi producenci opakowań typu blister. Kolej na Ciebie!

Pudełka na buty

Drukarnia Print Cycero jest wiodącym w regionie producentem pudełek na obuwie. Wykonujemy opakowania na buty z mikrofali kaszerowanej zadrukowana okleiną.

Nasze pudełka na obuwie mogą na życzenie klienta zostać uszlachetnione takimi technikami jak:
– lakier UV,
– lakier hybrydowy,
– złocenie,
– tłoczenie.

Wykonujemy opakowania na buty z mikrofali kaszerowanej zadrukowaną okleiną.

Oferujemy również w stałej sprzedaży pudełka na buty uniwersalne (bez indywidualnego nadruku) zarówno z instrukcją użytkowania jak i bez. Gwarantujemy niskie ceny i bardzo wysoką jakość.

Etykiety

Kluczowym elementem wielu rodzajów opakowań, wymagającym odpowiedniego projektu i techniki drukarskiej są etykiety. Print Cycero jako producent etykiet ma ponad 25-letnie doświadczenie w ich produkcji.

Polecamy szeroką gamę etykiet drukowanych arkuszowo, zarówno na przetwory owocowo-warzywne, jak i na soki, napoje, alkohole, etc.

Oferujemy wszelkiego rodzaju etykiety do automatów klejących jak również do klejenia ręcznego, wykonane na papierach etykietowych, kredowych, samoprzylepnych, zwykłych oraz wodo i ługoodpornych. Wykonujemy również realizację na papierze certyfikowanym FSC® zgodnie z wymaganiami Łańcucha Kontroli Pochodzenia Produktu.

Materiały reklamowe

KATALOGI I FOLDERY REKLAMOWE

Zdajemy sobie sprawę jak ważną wizytówką firmy są materiały reklamowe. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonane przez nas produkty pomagały w budowaniu pozytywnego wizerunku naszego Klienta. Na Państwa życzenie katalogi i foldery możemy wzbogacić o eleganckie lakierowanie UV, foliowanie czy też termodruk. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i pomożemy Państwu w doborze odpowiedniej techniki, surowca czy sposobu oprawy.

KALENDARZE

Oferujemy wykonanie kalendarzy ściennych jedno i wieloplanszowych, trójdzielnych, kieszonkowych, stojących oraz planerów. Doskonała jakość druku oraz szerokie możliwości uszlachetniania powierzchni za pomocą np. lakierowania UV czy termodruku sprawią, iż przez cały rok będą doskonałym nośnikiem reklamowym, a także ładną ozdobą biur i pomieszczeń firmowych czy prywatnych.

BROSZURY

Innowacyjne połączenie termodruku, lakierowania oraz tłoczenia, pozwala nam stworzyć dla Państwa unikatowe broszury. Broszury to doskonały nośnik informacji o produkcie i usługach. Nasze broszury przykuwają uwagę Klienta dzięki zastosowanym kreatywnym rozwiązaniom oraz jakości wykonania.

TECZKI REKLAMOWE

Praktyczna i bardzo powszechna forma reklamy, szczególnie podczas bezpośredniej prezentacji produktu. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy bazę standardowych wykrojów, ale wykonujemy także indywidualne projekty na życzenie Klienta. Produkty te charakteryzuje bogata szata graficzna, szerokie możliwości uszlachetniania powierzchni za pomocą termodruku, lakierowania UV całościowego lub miejscowego oraz foliowania i przetłaczania.

MINIKATALOGI

Minikatalog to prosta, poręczna i tania forma reklamy. Dołączany do produktu nie wymaga angażowania dodatkowych środków finansowych na prezentacje Państwa oferty na innych nośnikach. Może zawierać dowolny tekst zgodny z Państwa potrzebami: informacje o produkcie, portfolio, życzenia okolicznościowe bądź inne teksty. Największą zaletą minikatalogów jest ich ekonomiczność. Kartki minikatalogów są klejone grzbietowo, a nie szyte drutem. Zapewniamy bogatą szatę graficzną i najwyższą jakość wykonania.

ULOTKI

Proponujemy Państwu bardzo szeroka ofertę różnego rodzaju ulotek reklamowych drukowanych w różnych formatach i wariantach wykonania. Drukowane zarówno jedno- jak i dwustronnie, w formie pojedynczej niezłożonej kartki jak i falcowane na różne sposoby. Ulotka jest najtańszą formą drukowanej reklamy a jednocześnie jest najłatwiejsza w dystrybucji, zapraszamy do zamówień

INNE MATERIAŁY REKLAMOWE

Jesteśmy w stanie zrealizować każde nietypowe zlecenie na druk materiałów reklamowych. Mogą to być np. standy, woblery itp. Ich formę graficzną wyznacza jedynie nasza i Państwa wyobraźnia.

Z naszych referencji

Niniejszym listem referencyjnym firma Krakowskie Zakłady Zielarskie Herbapol w Krakowie SA pragnie poświadczyć wysoki profesjonalizm pracowników oraz dobrą jakość wytwarzanych opakowań przez Drukarnię Print Cycero.
mgr inż. Alina Lekstan

Prezes Zarządu, Krakowskie Zakłady Zielarskie Herbapol w Krakowie SA

Z pełną odpowiedzialnością DRUKARNIA PRINT CYCERO Sp. z o.o. jest firmą godną polecenia. Nasza 12-to letnia współpraca w dziedzinie kartoników i palet do zgrzewania blistrowego oraz pudełek pakowych jest bardzo owocna i rozwojowa.
Krzysztof Sapeta

Dyrektor Zakładu, Przedsiębiorstwo Chemistik S.J.

Współpraca z Drukarnia Print Cycero Sp.z o.o. Sp.k. ul.Wojska Polskiego 6; 42-100 Kłobuck jest bardzo dobra. Realizacja zamówień i dostawy zawsze na czas. Kompetencja pracowników i jakość wykonywanych zleceń na wysokim poziomie.
Aleksandra Nawrocka

Bakalland S.A, Wyszukane przyjemności, Warszawa

Zaczynajmy!

Jeżeli potrzebujecie Państwo wysokiej jakości opakowań zapraszamy do współpracy z nami.