Print Cycero

Opakowania obuwnicze

Pudełka na buty z mikrofali kaszerowanej

Jesteśmy wiodącym w regionie producentem pudełek na buty. Każde wykonane przez nas pudełko obuwnicze dostosowane jest do oczekiwań Klienta. Realizujemy najnowszą technologię druku UV-LED
Drukarnia Print Cycero jest wiodącym w regionie producentem pudełek na obuwie. Wykonujemy opakowania na buty z mikrofali kaszerowanej zadrukowana okleiną.

Nasze pudełka na obuwie mogą na życzenie klienta zostać uszlachetnione takimi technikami jak:
– lakier UV,
– lakier hybrydowy,
– złocenie,
– tłoczenie.

Wykonujemy opakowania na buty z mikrofali kaszerowanej zadrukowaną okleiną.

Oferujemy również w stałej sprzedaży pudełka na buty uniwersalne (bez indywidualnego nadruku) zarówno z instrukcją użytkowania jak i bez. Gwarantujemy niskie ceny i bardzo wysoką jakość.

Z naszych referencji

Niniejszym listem referencyjnym firma Krakowskie Zakłady Zielarskie Herbapol w Krakowie SA pragnie poświadczyć wysoki profesjonalizm pracowników oraz dobrą jakość wytwarzanych opakowań przez Drukarnię Print Cycero.
mgr inż. Alina Lekstan

Prezes Zarządu, Krakowskie Zakłady Zielarskie Herbapol w Krakowie SA

Z pełną odpowiedzialnością DRUKARNIA PRINT CYCERO Sp. z o.o. jest firmą godną polecenia. Nasza 12-to letnia współpraca w dziedzinie kartoników i palet do zgrzewania blistrowego oraz pudełek pakowych jest bardzo owocna i rozwojowa.
Krzysztof Sapeta

Dyrektor Zakładu, Przedsiębiorstwo Chemistik S.J.

Współpraca z Drukarnia Print Cycero Sp.z o.o. Sp.k. ul.Wojska Polskiego 6; 42-100 Kłobuck jest bardzo dobra. Realizacja zamówień i dostawy zawsze na czas. Kompetencja pracowników i jakość wykonywanych zleceń na wysokim poziomie.
Aleksandra Nawrocka

Bakalland S.A, Wyszukane przyjemności, Warszawa

Zaczynajmy!

Jeżeli potrzebujecie Państwo wysokiej jakości opakowań zapraszamy do współpracy z nami.