PRODUCENT PUDEŁEk kartonowych

Opakowania kartonowe

Jesteśmy producentem wysokiej jakości opakowań i pudełek kartonowych. Od 1986 roku produkujemy dla Państwa opakowania do różnych zastosowań i dla różnych branż. Nasza oferta to między innymi pudełka kartonowe do żywności, dla rolnictwa, ekologiczne, na wino, ozdobne, składane i wiele innych. Każde opakowanie kartonowe produkujemy na indywidualne zamówienie z najwyższą dbałością o każdy szczegół finalnego wyrobu. Szata graficzna pudełek kartonowych może zostać wzbogacona o szereg uszlachetnień, między innymi lakiery UV, podtłoczenia  czy termodruk.

Opakowania kartonowe z tektury litej

Produkujemy opakowania dla branż: spożywczej, chemicznej, obuwniczej przemysłowej czy zabawkarskiej. Pudełka kartonowe wykonywane są z różnych typów kartonów litych o parametrach dokładnie dobranych do specyfiki wyrobu. Oferujemy również realizację na papierze certyfikowanym FSC® zgodnie z wymaganiami Łańcucha Kontroli Pochodzenia Produktu. Szata graficzna może być wzbogacona uszlachetnieniami takimi jak:

– lakiery (dyspersyjne, UV czy hybrydowe),
– podtłoczenia wybranych fragmentów druku,
– termodruk (złocenie),
– laminacja folią mat, błysk lub soft touch.

Pudełka kartonowe PREMIUM

Oferujemy Państwu wykonanie ekskluzywnych opakowań w nowoczesnej technologii LED UV.
Dodatkowo pudełka mogą zostać uszlachetnione za pomocą hot-stampingu, laminowania różnego rodzaju foliami, a także unikatowymi efektami osiąganymi za pomocą kombinacji lakierów drip off. Są to idealne opakowania na produkty premium, takie jak np. ekskluzywne alkohole.

Z naszych referencji

Niniejszym listem referencyjnym firma Krakowskie Zakłady Zielarskie Herbapol w Krakowie SA pragnie poświadczyć wysoki profesjonalizm pracowników oraz dobrą jakość wytwarzanych opakowań przez Drukarnię Print Cycero.
mgr inż. Alina Lekstan

Prezes Zarządu, Krakowskie Zakłady Zielarskie Herbapol w Krakowie SA

Z pełną odpowiedzialnością DRUKARNIA PRINT CYCERO Sp. z o.o. jest firmą godną polecenia. Nasza 12-to letnia współpraca w dziedzinie kartoników i palet do zgrzewania blistrowego oraz pudełek pakowych jest bardzo owocna i rozwojowa.
Krzysztof Sapeta

Dyrektor Zakładu, Przedsiębiorstwo Chemistik S.J.

Współpraca z Drukarnia Print Cycero Sp.z o.o. Sp.k. ul.Wojska Polskiego 6; 42-100 Kłobuck jest bardzo dobra. Realizacja zamówień i dostawy zawsze na czas. Kompetencja pracowników i jakość wykonywanych zleceń na wysokim poziomie.
Aleksandra Nawrocka

Bakalland S.A, Wyszukane przyjemności, Warszawa

PRINT CYCERO

Jeżeli potrzebujecie Państwo wysokiej jakości opakowań i pudełek kartonowych zapraszamy do współpracy z nami.