Print Cycero

Blistry

Od 1986 roku wykonujemy dla Państwa najwyższej jakości blistry. Dzięki nabytemu doświadczeniu produkujemy blister karty łączące w sobie rewelacyjny wygląd oraz wysoką jakość zastosowanych farb.

Blistry

Jesteśmy jednym z wiodących producentów blisterkart w kraju. Lata doświadczeń pozwoliły nam na wypracowanie unikalnych rozwiązań w dziedzinie doboru lakierów termozgrzewalnych, termoodpornych i podkładowych.

Stosowane przez nas kombinacje tych lakierów stwarzają doskonałe parametry zgrzewalności naszych podkładek. Nasi klienci oszczędzają czas, energię i co za tym idzie – pieniądze.
Wszystkie wykonane przez nas kartoniki pod blistry przechodzą szereg prób i testów na posiadanej przez nas stacji zgrzewającej renomowanej firmy Illig.

Realizację blisterkart wykonujemy również realizację na papierze certyfikowanym FSC® zgodnie z wymaganiami Łańcucha Kontroli Pochodzenia Produktu. Naszej jakości zaufali najwięksi producenci opakowań typu blister. Kolej na Ciebie!

Z naszych referencji

Niniejszym listem referencyjnym firma Krakowskie Zakłady Zielarskie Herbapol w Krakowie SA pragnie poświadczyć wysoki profesjonalizm pracowników oraz dobrą jakość wytwarzanych opakowań przez Drukarnię Print Cycero.
mgr inż. Alina Lekstan

Prezes Zarządu, Krakowskie Zakłady Zielarskie Herbapol w Krakowie SA

Z pełną odpowiedzialnością DRUKARNIA PRINT CYCERO Sp. z o.o. jest firmą godną polecenia. Nasza 12-to letnia współpraca w dziedzinie kartoników i palet do zgrzewania blistrowego oraz pudełek pakowych jest bardzo owocna i rozwojowa.
Krzysztof Sapeta

Dyrektor Zakładu, Przedsiębiorstwo Chemistik S.J.

Współpraca z Drukarnia Print Cycero Sp.z o.o. Sp.k. ul.Wojska Polskiego 6; 42-100 Kłobuck jest bardzo dobra. Realizacja zamówień i dostawy zawsze na czas. Kompetencja pracowników i jakość wykonywanych zleceń na wysokim poziomie.
Aleksandra Nawrocka

Bakalland S.A, Wyszukane przyjemności, Warszawa

Zaczynajmy!

Jeżeli potrzebujecie Państwo wysokiej jakości opakowań zapraszamy do współpracy z nami.