Print Cycero

O nas

Od ponad 30 lat pracujemy dla Państwa, wciąż ulepszając jakość naszych usług.

Wieloletnie doświadczenie, zaawansowany park technologiczny, wysoko wyszkolona załoga, najnowocześniejsza istniejąca na świecie technologia druku UV-LED – wszystko to umożliwia nam sprostanie wyjątkowym oczekiwaniom naszych klientów.

O naszej drukarni

Drukarnia „Print Cycero” – producent opakowań, powstała w 1986 roku jako firma rodzinna. Za swój główny cel od początku stawiamy na najwyższą jakość naszych wyrobów. Specjalizujemy się w opakowaniach. Wysoko przetworzonych pudełkach kartonowych uszlachetnianych hot-stampingiem, laminacją, lakierami UV czy hybrydowymi. Nasza specjalizacja to również kartoniki blistrowe i etykiety. Wykonujemy również opakowania kaszerowane z tekturą falistą. Wśród naszych klientów, są renomowane koncerny krajowe i zagraniczne. Odbiorcy cenią nas za doświadczenie, wysoką jakość wykonania wyrobów oraz miłą i fachową obsługę.

Po blisko 30 latach ciągłych inwestycji, pracujemy w nowoczesnej hali o powierzchni 5000m2. Dysponujemy zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym. Dzięki temu mamy możliwość realizacji najbardziej skomplikowanych zleceń. Jako jedna z bardzo nielicznych drukarni posiadamy wielokolorową maszynę drukującą firmy Heidelberg z pracującą w najnowocześniejszej istniejącej na świecie technologii druku UV-LED. Technologia ta pozwala drukować na wszelkich podłożach, w tym niewsiąkliwych, metalizowanych oraz tworzywach sztucznych. Mamy możliwość nakładania w jednym przelocie kombinacji lakierów UV oraz Drip-Off.

Posiadamy jako jedna z niewielu firm poligraficznych w Europie pełnoformatową, wielokolorową maszynę Heidelberg z dwoma wieżami lakierującymi i lakierem UV w linii. Zuzanna Kula

Dyrektor Handlowy / Wspólnik

Dobre praktyki

Wychodząc naprzeciw wymaganiom związanym ze zrównoważonym rozwojem dotyczącym gospodarki leśnej, w roku 2016 Print Cycero pomyślnie przeszło procedurę certyfikacji FSC.
Uzyskany certyfikat pozwala dać naszym klientom gwarancję, że nasze produkty oznaczone etykietą FSC wytworzono z materiałów pochodzących z dobrze zarządzanych lasów i innych kontrolowanych źródeł.

W 2007 wdrożyliśmy system informatyczny wspomagający zarządzanie drukarnią współfinansowany ze środków Unii Europejskiej. Projekt został zrealizowany w ramach SPO WKP 2.1. Nazwa projektu: „Wdrożenie zintegrowanego komputerowego systemu wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem poligraficznym”. Sektorowy Program Operacyjny Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw.

Atutem naszej drukarni Print Cycero jest również bogato wyposażona przygotowalnia do druku. Zaplecze sprzętowe uzupełnia solidna i miła obsługa doświadczonych operatorów składu. W trosce o najwyższą jakość oferowanych przez nasze DTP usług rozwijamy nasz park maszynowy. Nieustannie oferujemy nowe rozwiązania technologiczne. Posiadamy laserową naświetlarkę matryc (CTP) oraz certyfikowany system proofingu cyfrowego. Jest on realizowany na najnowocześniejszym urządzeniu firmy EPSON.

Polityka jakości

Zapewniamy naszym Klientom właściwą, systemowo administrowaną realizację wszystkich procesów biznesowych mających wpływ na jakość świadczonych usług zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością wg normy ISO serii 9001:2015 gwarantującą monitorowanie wszystkich procesów pod względem skuteczności i efektywności, doskonalenie oraz przystosowywanie do ciągle zmieniających się warunków rynkowych i technologicznych oraz do zmieniających się wymagań Klienta.

Działania podnoszące tę wartość podejmowane są w celu zaspokojenia wzrastających i ściśle określonych oczekiwań klientów działających na rynku krajowym i międzynarodowym.

Wyjątkowej wagi w naszej działalności nabierają:
– poznanie, analiza i zaspokajanie potrzeb i oczekiwań Klientów,
– dążenie do uzyskania zgodności dostarczanego wyrobu zgodnego ze sztuką drukarską, wymaganiami Klienta oraz wymaganiami wynikającymi z przepisów prawa,
– nieustannie podnoszenie jakości dostarczanych usług,
– realizowanie skutecznej i efektywnej polityki rozwoju firmy w płaszczyźnie organizacyjnej, technologicznej i technicznej w tym również nowoczesnych maszyn poligraficznych,
– dobór kwalifikowanych i wypróbowanych partnerów, kooperantów, dostawców surowców oraz materiałów,
– ustanowienie planów, przeglądu celów, zadań jakościowych oraz ich realizacja,
– nieustanne doskonalenie potencjału ludzkiego.

Deklarujemy wspólne tworzenie i realizację polityki jakości poprzez świadome uczestnictwo załogi Drukarni w świadczeniu usług oraz nieustanne doskonalenie tego procesu.

Powyższe cele realizujemy przez zaangażowanie kierownictwa oraz pracowników firmy w utrzymanie i doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015.

FSC® CoC – Kontrola Łańcucha Pochodzenia Produktu

Zapewniamy naszym Klientom: biznesowemu, rządowemu czy konsumentowi końcowemu gwarancję, że produkty sprzedawane z fakturą lub etykietą FSC pochodzą z prawidłowo zarządzanych lasów i kontrolowanych źródeł. System FSC CoC umożliwia śledzenie drogi jaką przebyły produkty z lasu, wliczając każdy etap przetwarzania, przekształcania, wytwarzania oraz handlu, gdzie przejście do następnego etapu łańcucha dostaw wiąże się ze zmianą własności.

Poprzez opracowanie i wdrożenie systemu zarządzania Kontroli Pochodzenia Produktu gwarantujemy skuteczną kontrolę na każdym etapie procesu produkcji oraz identyfikację źródeł pochodzenia materiałów użytych do produkcji wyrobów.
Certyfikat Kontroli Pochodzenia Produktu FSC ułatwia przejrzysty przepływ towarów wyprodukowanych w prawidłowo zarządzanych lasach i źródłach kontrolowanych. Zawiera informacje dotyczące ocenianych miejsc, procesów oraz grup surowców, z których te wyroby mogą pochodzić, jak i odniesienia do normy Kontroli Pochodzenia Produktu FSC użytej do oceny przez akredytowane przez FSC jednostki akredytacyjne.

Drukarnia PRINT CYCERO ma kod licencji: FSC® C128548 oraz nr certyfikatu: NC-COC-024642.
Ważność certyfikatu FSC oraz wykaz grup wyrobów FSC jest dostępny na stronie www.info.fcs.org

Nasza Drukarnia pragnie podnosić świadomość społeczną i środowiskową przy jednoczesnym wspieraniu odpowiedzialnego zarządzania lasami na całym świecie.

Z naszych referencji

Niniejszym listem referencyjnym firma Krakowskie Zakłady Zielarskie Herbapol w Krakowie SA pragnie poświadczyć wysoki profesjonalizm pracowników oraz dobrą jakość wytwarzanych opakowań przez Drukarnię Print Cycero. mgr inż. Alina Lekstan

Prezes Zarządu, Krakowskie Zakłady Zielarskie Herbapol w Krakowie SA

Z pełną odpowiedzialnością DRUKARNIA PRINT CYCERO Sp. z o.o. jest firmą godną polecenia. Nasza 12-to letnia współpraca w dziedzinie kartoników i palet do zgrzewania blistrowego oraz pudełek pakowych jest bardzo owocna i rozwojowa. Krzysztof Sapeta

Dyrektor Zakładu, Przedsiębiorstwo Chemistik S.J.

Współpraca z Drukarnia Print Cycero Sp.z o.o. Sp.k. ul.Wojska Polskiego 6; 42-100 Kłobuck jest bardzo dobra. Realizacja zamówień i dostawy zawsze na czas. Kompetencja pracowników i jakość wykonywanych zleceń na wysokim poziomie. Aleksandra Nawrocka

Bakalland S.A, Wyszukane przyjemności, Warszawa

Zaczynajmy!

Jeżeli potrzebujecie Państwo wysokiej jakości opakowań zapraszamy do współpracy z nami.