Print Cycero

Blistry

Od 1986 roku wykonujemy dla Państwa najwyższej jakości blistry. Dzięki nabytemu doświadczeniu produkujemy blister karty łączące w sobie rewelacyjny wygląd oraz wysoką jakość zastosowanych farb.

Blistry

Jesteśmy jednym z wiodących producentów blisterkart w kraju. Lata doświadczeń pozwoliły nam na wypracowanie unikalnych rozwiązań w dziedzinie doboru lakierów termozgrzewalnych, termoodpornych i podkładowych.

Stosowane przez nas kombinacje tych lakierów stwarzają doskonałe parametry zgrzewalności naszych podkładek. Nasi klienci oszczędzają czas, energię i co za tym idzie – pieniądze.
Wszystkie wykonane przez nas kartoniki pod blistry przechodzą szereg prób i testów na posiadanej przez nas stacji zgrzewającej renomowanej firmy Illig.

Realizację blisterkart wykonujemy również na papierze ze znakiem FSC przy zachowaniu Łańcucha Kontroli Pochodzenia Produktu. Naszej jakości zaufali najwięksi producenci opakowań typu blister. Kolej na Ciebie!

Z naszych referencji

Niniejszym listem referencyjnym firma Krakowskie Zakłady Zielarskie Herbapol w Krakowie SA pragnie poświadczyć wysoki profesjonalizm pracowników oraz dobrą jakość wytwarzanych opakowań przez Drukarnię Print Cycero.

mgr inż. Alina Lekstan

Prezes Zarządu, Krakowskie Zakłady Zielarskie Herbapol w Krakowie SA

Z pełną odpowiedzialnością DRUKARNIA PRINT CYCERO Sp. z o.o. jest firmą godną polecenia. Nasza 12-to letnia współpraca w dziedzinie kartoników i palet do zgrzewania blistrowego oraz pudełek pakowych jest bardzo owocna i rozwojowa.

Krzysztof Sapeta

Dyrektor Zakładu, Przedsiębiorstwo Chemistik S.J.

Współpraca z Drukarnia Print Cycero Sp.z o.o. Sp.k. ul.Wojska Polskiego 6; 42-100 Kłobuck jest bardzo dobra. Realizacja zamówień i dostawy zawsze na czas. Kompetencja pracowników i jakość wykonywanych zleceń na wysokim poziomie.

Aleksandra Nawrocka

Bakalland S.A, Wyszukane przyjemności, Warszawa

Zaczynajmy!

Jeżeli potrzebujecie Państwo wysokiej jakości opakowań zapraszamy do współpracy z nami.